Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SEKRETÄR, art deco, 1930-tal, björk, skrivskiva med intarsiadekor i form av harpspelande kvinna, draghandtag i bemålad metall, invändigt med lådinredning, höjd ca 102, 86x45 cm, nyckel finns

Slitage, färgbortfall på draghandtag

459624

2017-05-05