Sekretär
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SEKRETÄR, art deco, 1930-tal, björk, skrivskiva med intarsiadekor i form av harpspelande kvinna, draghandtag i bemålad metall, invändigt med lådinredning, höjd ca 102, 86x45 cm, nyckel finns
Slitage, färgbortfall på draghandtag
459624
2017-05-05