Knivar med porfyrskaft

Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KNIVAR, 1 par, 1900-tal, skaft i porfyr, bladen märkta Jernbolaget, Eskilstuna, längd ca 18 cm, i originalask
Proveniens: Konstnär Olof Arborelius

459625

2017-05-05