Herrgårdsdörrar gustavianska

Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska
Herrgårdsdörrar gustavianska

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERRGÅRDSDÖRRAR, pardörrar, med lås och karm, bemålade, höjd 222, bredd ca 60 cm

Bruksslitage, skador, karm skev med skador

459626

2017-05-05