Saltkar i porfyr

Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTKAR, 1 par, porfyr, 1800/1900-tal, runda sidor, höjd ca 2,5, diameter 6,5 cm
Proveniens: Konstnär Olof Arborelius

Mindre kantnagg

459636

2017-05-05