Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROYAL DUX, figurin, porslin, 1900-tal, i form av ormtjuserska, etikettmärkt, höjd ca 25 cm
Glasyr krackeleringar
459660
2017-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här