Royal Dux figurin

Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL DUX, figurin, porslin, 1900-tal, i form av ormtjuserska, etikettmärkt, höjd ca 25 cm

Glasyr krackeleringar

459660

2017-05-05