Ernst Küsel oljemålning

Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST KÜSEL (1873-1942): Kor på gårdsplan, olja på duk, signerad E Küsel och daterad 1950, ca 52x66 cm

Dukskador

459672

2017-05-05