Ernst Küsel akvarell

Ernst Küsel akvarell
Ernst Küsel akvarell
Ernst Küsel akvarell
Ernst Küsel akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST KÜSEL (1873-1942): I fårhagen, signerad E Küsel och daterad 1924, akvarell, ca 69x93 cm

459681

2017-05-05