Bordspendyl av Charles Rey

Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey
Bordspendyl av Charles Rey

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSPENDYL, Louis XV, 1700-talets andra hälft, Charles Rey a Paris i skupterad och förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld visare, signerat urverk, höjd 34 cm, nycklar finns

Urtavla med skador

459688

2017-05-12