Bordspendyl av Charles Rey
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis XV, 1700-talets andra hälft, Charles Rey a Paris i skupterad och förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld visare, signerat urverk, höjd 34 cm, nycklar finns
Urtavla med skador
459688
2017-05-12