Karmstol jugend

Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

KARMSTOL, jugend, 1920-tal, svängd rygg med ribbor, rottingsits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

459690

2017-05-05