Klubbat för:
750 SEK
2 000 SEK
NALLE WERNER (1913-1991): Landskap med hus, signerad och daterad B. Werner och daterad -50, olja på duk, 46x55 cm
Duken med smärre utbuktning
459691
2017-05-05