Nalle Werner

Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

NALLE WERNER (1913-1991): Landskap med hus, signerad och daterad B. Werner och daterad -50, olja på duk, 46x55 cm

Duken med smärre utbuktning

459691

2017-05-05