Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, jugend, 1900-talets första hälft, med gallerkant, gråmålat, höjd ca 85, 85x30 cm

Bruksslitage, färgbortfall

459692

2017-05-05