Salongsgrupp nyrokoko

Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, nyrokoko, 1880-tal, sammetsklädsel, bestående av: soffa, 3 stolar, pelarbord, mått soffa sitthöjd ca 45, 220x80 cm

Åldersrelaterat bruksslitage

459718

2017-05-05