Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, nyrokoko, 1880-tal, sammetsklädsel, bestående av: soffa, 3 stolar, pelarbord, mått soffa sitthöjd ca 45, 220x80 cm
Åldersrelaterat bruksslitage
459718
2017-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här