Tallrikshylla ek

Tallrikshylla ek
Tallrikshylla ek
Tallrikshylla ek
Tallrikshylla ek

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKSHYLLA, ek, 1900-talets andra hälft, ca 95x85 cm

Visst slitage

459720

2017-05-05