Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
REPRODUX, soffbord, 1900-talets andra hälft, England, sk Butler´s Tray, skiva samt underrede i massiv mahogny, mässingsgångjärn, brännstämplad Reprodux Made in England, höjd ca 55, 119x90 cm
459721
2017-05-07