Bengt Lindström, carborundum

Bengt Lindström, carborundum
Bengt Lindström, carborundum

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Kättja, signerad Lindström samt numrerad 19/20, carborundum, ca 75x56 cm

459723

2017-05-19