Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, empire, 1800-talets första del, brännförgylld brons, för 3 ljus vardera, höjd ca 17 cm
Borrade för el, slitege, en någon buklig
459737
2017-05-08