Mansporträtt efter Scheffel oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN HENRIK SCHEFFEL (1690-1781), tillskriven: Mansporträtt, olja på duk, oval form, ca 55x47 cm

Ytskador, färgbortfall, bättringar

459742

2017-05-08