Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHAN HENRIK SCHEFFEL (1690-1781), tillskriven: Mansporträtt, olja på duk, oval form, ca 55x47 cm
Ytskador, färgbortfall, bättringar
459742
2017-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här