Motiv av häst och hund oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv av häst och hund, otydligt signerad, olja på duk, ca 54x44

Hål, lagningar

459747

2017-05-08