Grötskål och fat i tenn
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GRÖTSKÅL, FAT, SKÅLFAT, SKÄNKSTOP, tenn, 1800-tal, otydliga stämplar, fatens diameter 33 resp 37 cm
Kuntoraportti
skador och lagningar
459778
Päivämäärä:
2017-05-06