Grötskål och fat i tenn

Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn
Grötskål och fat i tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GRÖTSKÅL, FAT, SKÅLFAT, SKÄNKSTOP, tenn, 1800-tal, otydliga stämplar, fatens diameter 33 resp 37 cm

Kuntoraportti

skador och lagningar

459778

Päivämäärä:

2017-05-06