Beda Löberg

Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BEDA LÖBERG (1895-1974): Kustmotiv, olja på pannå, signerad à tergo Beda Löberg 1944, ca 24x33 cm

459784

2017-05-06