Fåtöljer 1par teak

Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak
Fåtöljer 1par teak

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, stomme i massiv teak, resårplymåer klädda med textil i plyschkvalitet, 1950-/60-tal, höjd ca 77 cm, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, klädseln med någon skada, senare sadelgjord

459839

2017-05-06