Fåtöljer 1par teak
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, stomme i massiv teak, resårplymåer klädda med textil i plyschkvalitet, 1950-/60-tal, höjd ca 77 cm, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, klädseln med någon skada, senare sadelgjord
459839
2017-05-06