Kandelabrar i sterlingsilver

Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver
Kandelabrar i sterlingsilver

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, Israel, rokokostil, höjd ca 50 cm, total vikt ca 2862 g

Mindre bucklor, en ljusmanschett med stötskada

459848

2017-05-08