Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGUSKED, STRÖSKEDAR, SÅSSLEV, MATSKEDAR, silver 17/180-tal, Sverige/Ryssland, delvis förgyllda, längd 17,5-26 cm, vikt ca 390 g

459860

2017-05-06