Buljongkopp

Buljongkopp
Buljongkopp
Buljongkopp
Buljongkopp
Buljongkopp
Buljongkopp
Buljongkopp
Buljongkopp

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

BULJONGKOPP, med fat, meissenliknande märke, 1800-tal

Bladdekor med mindre nagg

459872

2017-05-06