Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Mård på trädstam, signerad och daterad L. Sand -84, olja på duk, ca 62x73 cm

459878

2017-05-06