Vettar 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, polykromt bemålade, längd ca 27 resp 32 cm

Skador, delvis senare bemålade

459884

2017-05-06