Reinhold Ljunggren oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Porträtt av Gunnar Ekelöf, signerad R. Ljunggren, olja på pannå, ca 27x22 cm

459903

2017-05-06