Tåganläggning Fleischmann
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLEISCHMANN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1950-tal, bestående av: ellok 1345, disellok 1381, 9 vagnar: 2 personvagnar, bagagevagn, tankvagn, 2 +2 godsvagnar, grusvagn, 2 tranformatorer, diverse räls, mm, diverse byggnader, övergång från andra fabrikat medföljer
Vagnar och lok i fabriksförpackningar, diverse skador
459904
2017-05-08