Modellfordon olika fabrikat

Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLFORDON, 1950-tal, olika fabrikat, Dinky Toys, Corgi toys mm, bestående av ca 38 fordon, bl.a Dinky Super Dinky: tankbil 991, biltrailer 982, tanks 651, militär biltrailer 660, dumptruck 962, lastbil 965mm (totalt 18 Dinky), Corgi Plymouth 219 samt Chevrolet Impala 220, Flygplan Dinky Toys Vickers Viscount, Lesney garage med bensinmack, diverse jordbruksredskap, mm

Diverse skador, ett antal skadade fabriksförpackningar medföljer

459906

2017-05-08