Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGUR, porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålad i emaljfärger, i form av en av de åtta taoistiska odödliga, höjd ca 24 cm
Armen lagad, slitage
459911
2017-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här