Figur Kina

Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGUR, porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålad i emaljfärger, i form av en av de åtta taoistiska odödliga, höjd ca 24 cm

Armen lagad, slitage

459911

2017-05-06