Herrbetjänt björk

Herrbetjänt björk
Herrbetjänt björk
Herrbetjänt björk
Herrbetjänt björk
Herrbetjänt björk
Herrbetjänt björk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, betsad björk, 1900-talets andra hälft, höjd ca 98 cm

Slitage

459916

2017-05-06