Klädskåp Grange

Klädskåp Grange
Klädskåp Grange

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, Grange, Frankrike, 2000-tal, svängt krön, dörrpar med bakomvarande klädstång samt hyllor, mässingsbeslag, höjd ca 205, 135x60 cm

Visst slitage

459975

2017-05-06