Emma Ekwall oljemålning

Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925): Stilleben med ros i glas, signerad E Ekvall, olja på engelsktillverkad papp-pannå, ca 30x20 cm

459986

2017-05-09