Bulldog i patinerad brons

Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons
Bulldog i patinerad brons

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): skulptur, grönpatinerad brons, i form av bulldog, signerad och numrerad W 4/8, höjd ca 87 cm

459991

2017-05-06