Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): skulptur, grönpatinerad brons, i form av bulldog, signerad och numrerad W 4/8, höjd ca 87 cm
459991
2017-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här