Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, sent 1900-tal, betsat trä samt stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm
Smärre slitage
460003
2017-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här