Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
STENBORD, 1700-tal, Skåne, skiva i komstasten, balusterformade ben, lådor i sargen, svarvad dragknopp, höjd ca 76, 131x82 cm
Underrede kompletterat/renoverat, slitage, ytskador
460013
2017-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här