Stenbord 1700-tal Skåne

Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne
Stenbord 1700-tal Skåne

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

STENBORD, 1700-tal, Skåne, skiva i komstasten, balusterformade ben, lådor i sargen, svarvad dragknopp, höjd ca 76, 131x82 cm

Underrede kompletterat/renoverat, slitage, ytskador

460013

2017-05-06