Bordsuppsats med vas

Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas
Bordsuppsats med vas

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSUPPSATS med vas, graverad dekor, fot i pressglas av psykopomp,1900-talets första hälft, höjd 53 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Zustandsbeschreibung

460026

2017-05-06