Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSUPPSATS med vas, graverad dekor, fot i pressglas av psykopomp,1900-talets första hälft, höjd 53 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Zustandsbeschreibung
460026
2017-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner