Matthias Köster

Matthias Köster
Matthias Köster
Matthias Köster
Matthias Köster

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTHIAS KÖSTER (Tyskland, född 1961):
Utan titel, signerad och daterad M Köster -89, olja på pannå, ca 122x81 cm

PROVENIENS: Galleri Engström, Stockholm

460041

2017-05-07