José Maria Sicilia

José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia
José Maria Sicilia

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSÉ MARIA SICILIA (Spanien, född 1954): (1-5) "Through the Looking Glass", signerade, HC X/X, litografier, ca 60x60 cm, totalt 5 st
signed on each sheet

460046

2017-05-07