Bruno Mathsson

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", vilfåtölj, Mathsson International, karmar i björk, sits i flätat läder, kudde klädd i skinn, längd 180 cm

omklädd kudde med skadad fäste, slitage, ytskador

460061

2017-05-06