Bruno Mathsson
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", vilfåtölj, Mathsson International, karmar i björk, sits i flätat läder, kudde klädd i skinn, längd 180 cm
omklädd kudde med skadad fäste, slitage, ytskador
460061
2017-05-06