Prispokaler i silver
2017-05-07
460073
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PRISPOKALER, 19 st, silver, 1900-tal, varierande modeller och tillverkare, varav 2 st med fot i trä, höjd ca 5-11 cm, total vikt ca 810 g
Smärre slitage, gravyr, en träfot lös