Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1800-tal): Silenus diar Bacchusbarnet, möjligen en kopia efter Lucas Giordano, (kan vara beskuren) olja på duk som uppfodrats på pannå samt spännram, ca 58x73 cm

460084

2017-05-07