Kniv, samearbete

Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESAIAS POGGATS d.ä. (Lietekselet 1916-78), kniv, samearbete, graverad genombruten slida i renhorn, signerad o daterad E Poggats 1939, längd 28,5 cm

Slida med bristning

460089

2017-05-21