Corum armbandsur 18 k vitguld 1990-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORUM, armbandsur, 18 k vitguld, ca 1990, quartz, mineralglas, boettnr. 31357 329400, läderarmband med spänne i stål ej original, diameter 31 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Glas med repor.

460151

2017-05-08