Kniv, samearbete

Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELGE SUNNA (Sollentuna, född 1940), helhornskniv, samearbete, graverat renhorn, handsmitt knivblad, signerad o daterad Helge Sunna 1990, längd 24,5 cm

460158

2017-05-21