Kniv, samearbete

Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHNNY BLIND (Storsand, född 1946), graverat renhorn, signerad o daterad JBlind 1990, högervänd, längd 27,5 cm

460159

2017-05-21