Reinhold Ljunggren
2017-05-07
460182
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Utsikt. Reisen"-Stockholm, signerad R. Ljunggren, färglitografi, numrerad 190/310, 53x36 cm