Einar Wennberg

Einar Wennberg
Einar Wennberg
Einar Wennberg
Einar Wennberg
Einar Wennberg
Einar Wennberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR WENNBERG (1936): Ute Café, monogramsigneradoch daterade á tergo 91, olja på duk, ca 55x46 cm

460185

2017-05-07