Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-05-07
460191
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmotiv från Berlin, signerade G. Otinar?, olja på duk, ca 47x69 cm